Przerwa techniczna

Informujemy, że w związku z prowadzonymi pracami technicznymi w dniu 25.04.2018 r. oraz 08.05.2018 r. w godzinach 19:30 - 20:30,  mogą wystąpić okresowe niedostępności usług systemu Geoportal.gov.pl.

Za utrudnienia - przepraszamy

Dane o charakterze katastralnym

Zapraszamy do korzystania z udostępnionej na stronie Geoportalu usługi ATOM  pozwalającej na pobieranie danych o charakterze katastralnym bez konieczności logowania. Informacje są dostępne zgodnie z zasadami ponownego wykorzystania informacji publicznej. Oznacza to, że dane można wykorzystywać bezpłatnie, warunkiem jest wskazanie źródła pochodzenia (serwis www.geoportal.gov.pl oraz daty pobrania danych).

 


W związku z wejściem w życie z dniem 12 lipca 2014 r. ustawy z dnia 5 czerwca 2014 r. o zmianie ustawy - Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (Dz. U. z 2014 r., poz. 897) administratorzy przypominają, że dane przestrzenne, wchodzące w skład państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, dostępne przez geoportal za pomocą aplikacji lub usług, mogą być wykorzystywane wyłącznie zgodnie z obowiązującymi przepisami.