Back

28.04.2022 Prawie 850 osób uczestniczyło w „Szkoleniu Służby Geodezyjnej i Kartograficznej z wykorzystania serwisu www.geoportal.gov.pl”

W czterogodzinnym zdalnym „Szkoleniu Służby Geodezyjnej i Kartograficznej z wykorzystania serwisu www.geoportal.gov.pl” zorganizowanym 28 kwietnia 2022 r. wzięło udział blisko 850 członków SGiK z całej Polski. Spotkanie rozpoczął Główny Geodeta Kraju dr hab. inż. Waldemar Izdebski przybliżając uczestnikom Infrastrukturę Informacji Przestrzennej w Polsce i wskazując najważniejsze funkcjonalności serwisu www.geoportal.gov.pl. Następnie pracownicy GUGiK poprowadzili szczegółową sesję szkoleniową poświęconym konkretnym zadaniom. Szkolenie zakończyło się sesją wspólnie wykonywanych ćwiczeń pozwalających poznać najciekawsze możliwości Geoportalu. Było to kolejne z cyklu szkoleń pokazujących możliwości serwisu www.geoportal.gov.pl pracownikom administracji publicznej. W ciągu ostatnich trzech lat Główny Urząd Geodezji i Kartografii zorganizował szkolenia dla blisko 8 tysięcy osób.

Zrzut ekranu z programu ZOOM. Po lewej widok na stronę geoportal.gov.pl, a po prawej rozpoczynający szkolenie Główny Geodeta Kraju - dr hab. inż. Waldemar Izdebski.

Zrzut ekranu z programu ZOOM. Po lewej fragment przentacji, przedstawiający otrzymanie przez GUGiK Geospatial World Award 2021, a po prawej rozpoczynający szkolenie Główny Geodeta Kraju - dr hab. inż. Waldemar Izdebski.

Zrzut ekranu z programu ZOOM. Po lewej widok na stronę geoportal.gov.pl, a po prawej pracownik GUGiK podczas prezentacji Geoportalu.

Zrzut ekranu z programu ZOOM. Po lewej widok na stronę geoportal.gov.pl, a po prawej pracownik GUGiK podczas prezentacji Geoportalu.