Back

28.06.2022 Nagranie szkolenia o „Geoportalu w biznesie” zorganizowanego z okazji Dnia Przedsiębiorcy

Zgodnie z zapowiedzią na kanale YouTube Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii opublikowaliśmy nagranie szkolenia o „Geoportalu w biznesie”  zorganizowanego z okazji Dnia Przedsiębiorcy (21 czerwca 2022 r.) przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii we współpracy z Ministerstwem Rozwoju  i Technologii.

Bezpośredni link znajduje się poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=Ac6XeIreayE

Uczestnicy zdalnego szkolenia mogli zapoznać się z wykorzystaniem Geoportalu w systemach informatycznych wspomagających zarządzanie biznesem. Poznali Infrastrukturę Informacji Przestrzennej, zakres danych udostępnianych na Geoportalu oraz wykorzystali poznane funkcjonalności Geoportalu w praktyce podczas sesji szkoleniowej.

Szkolenie poprowadzili Michał Fijałkowski, Naczelnik Wydziału Budowy i Rozwoju SiG oraz Piotr Perz, Naczelnik Wydziału Geoportalu.

Rys. 1 Ilustracja przedstawia grafikę z napisami: "Dzień Przedsiębiorcy" i "21 czerwca weź udział w wydarzeniach przygotowanych specjalnie dla Ciebie!". Po prawej znajduje się logo Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz zdjęcie 2 osób czytających dokumenty.

Rys. 2 Ilustracja przedstawia Michała Fijałkowskiego, Naczelnika Wydziału Budowy i Rozwoju SiG prezentującego możliwości Geoportalu.

Rys. 3 Ilustracja przedstawia Piotra Perza, Naczelnika Wydziału Geoportalu prezentującego możliwości Geoportalu.