Powrót

13.10.2021 Strona internetowa GUGiK na platformie www.gov.pl

Stronę internetową Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii przeniesiono na platformę www.gov.pl. Odtąd naszą stronę będzie można znaleźć pod adresem https://www.gov.pl/web/gugik, natomiast dotychczasowa strona www.gugik.gov.pl będzie dostępna w formie archiwalnej.

Przeniesienie strony internetowej GUGiK na platformę www.gov.pl zwiększa jej dostępność cyfrową  i pozwala na ujednolicenie z innymi stronami instytucji rządowych.

Nowa strona ma także angielską wersję językową z najważniejszymi informacjami dotyczącymi GUGiK, które są łatwo dostępne po przełączeniu języka z polskiego na angielski.

Zrzut ekranu przedstawiający nową stronę GUGiK w witrynie gov.pl. Na górze znajduje się baner z widokiem chmury punktów, poniżej baner z logo GUGiK i Geoportalu, dalej Tweety GUGiK, aktualności, ważne informacje oraz dane adresowe Urzędu.

Zrzut ekranu przedstawiający nową stronę GUGiK w witrynie gov.pl w wersji angielskiej. Na górze znajduje się baner z widokiem chmury punktów, poniżej baner z logo GUGiK i Geoportalu, dalej Tweety GUGiK, aktualności, ważne informacje oraz dane adresowe Urzędu.