Powrót

23.09.2022 Alicja Kulka p.o. Główny Geodeta Kraju zaprasza pracowników Służby Geodezyjnej i Kartograficznej i Wykonawców prac geodezyjnych na warsztaty szkoleniowe pt. Wykorzystanie danych fotogrametrycznych na potrzeby aktualizacji baz powiatowych

Serdecznie zapraszam pracowników Służby Geodezyjnej i Kartograficznej szczebla powiatowego oraz Wykonawców prac geodezyjnych na bezpłatne warsztaty GUGIK z cyklu „Wykorzystanie danych fotogrametrycznych na potrzeby aktualizacji baz powiatowych”, które odbędą się w dn. 3, 10, 17 listopada b.r. (szkolenia dla pracowników sgik) oraz 24 listopada b.r. (dla Wykonawców).

Szkolenia odbędą się  w siedzibie GUGIK w Warszawie przy ul. Jana Olbrachta 94B w godzinach 10.00-15.30. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres gugik@gugik.gov.pl. Liczba miejsc na każde ze szkoleń jest ograniczona do 20 osób, decyduje kolejność zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że będą kolejne edycje tych szkoleń w przyszłym roku, o terminach poinformujemy w osobnej wiadomości.

 

Ilustracja przedstawia agendę warsztatów pt. „Wykorzystanie danych fotogrametrycznych na potrzeby aktualizacji baz powiatowych”

Tabela.xslx

Ilustracja przedstawia różne rodzaje danychych fotogrametrycznych dostępnych w pzgik.