Wydłużenie do 31 grudnia 2026 r. okresu realizacji projektu „Podniesienie poziomu bezpieczeństwa infrastruktury IT Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii” pozwoli na optymalne wykorzystanie wypracowanych oszczędności. Dodatkowy czas zostanie przeznaczony na realizację kolejnych działań wzmacniających cyberbezpieczeństwo Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii.
W ramach projektu zaplanowano dalszą rozbudowę infrastruktury teleinformatycznej, w tym nowoczesnych rozwiązań sieciowych wraz ze wsparciem technicznym producenta. Podejmowane działania bezpośrednio przełożą się na wyższy poziom bezpieczeństwa, niezawodności oraz dostępności kluczowych systemów i rejestrów państwowych utrzymywanych przez GUGiK.
#Cyberbezpieczeństwo #CyberbezpiecznyRząd #KPO #GUGiK #CyberPL